Temizlik Şirketi

Temizlik Şirketi

Ülkemizdeki en geniş kapsamlı temizlik şirketi olan firmamız siz saygı değer müşterilerine temizlik hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde size nasıl hizmet vereceğimizi çok iyi biliyoruz.

Temizlik şirketi firması olarak her yaptığımız iş başarı ile sonuçlanmıştır. Bu başarılarımızı değerlendirdiğimizde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızın bizim en iyi sloganımız olduğunu düşünebiliriz. Temizlik şirketimiz ev, ofis, büro, iş yeri, inşaat, villa gibi yerlere kaliteli ve güler yüzlü personeller gönderir. Gönderdiği personel sabit olduğu için her hangi bir sorun yaşamanızı işin en başından engellemiş olur. Personellerimizin Temizlik Şirketimize bağlı çalıştığını belgeleyen kimlik kartları ve temizlik üniformaları vardır. Temizlik esnasında bu  üniformaları ile ve kimlik kartları yakalarında takılı olmak kaydı ile çalışırlar. Çalışma esnasında eldiven, bone ve maske kullanma zorunluluğu vardır. Hijyen kuralları çok önemlidir. Hijyenik bir ortamın yaratılması için iş yerlerinde yapılacak olan temizlik hizmetinde personelimizin yaptığı işi kontrol eden bir üst personeller bulunur ve personelin eksik yaptığı işleri onlara hatırlatır. Yapması gerekenleri onlara bir bir söyler ve yapılıp yapılmadığını kontrol eder. İşinin ehli olan personelimiz yaptığı işte kusur olmasına müsaade etmez. İş yerinde çalıştığı esnada diğer çalışanların çalışmasını engelleyecek davranışlarda bulunmamaya dikkat eder. Çalıştığı yer bir kurum ise insanlara saygı çerçevesinde yaklaşarak çalışan hiçbir kimsenin işini aksatmaz. Diğer çalışanların işlerini aksatmadan kendisi de işine devam eder.

Firmamız ödeme konusunda siz müşterilerine çözüm sunmayı bir borç bilir. Kredi kartı ile ödeme sistemi temizlik şirketi firmamızda bulunmaktadır.İşinin ehli çalışanlarımız sayesinde temizlik işleriniz özen ve itinayla hijyen kurallarına uygun olarak yapılır. Temizlik personelimizin kullandığı hijyen malzemeleri kesinlikle sağlığa zarar vermeyecek maddelerden yapılmıştır. Kimyasal madde açısından insan sağlığını olumsuz etkileyecek hiçbir madde temizlik şirketimizce kullanılmayacaktır. Personellerimiz malzemeleri kullanma konusunda da kokusuyla etraftakileri rahatsız etmeyecek kadar yeterince kullanacaklardır. Temizlik ihtiyaçlarınız için bizi arayın. Daha detaylı görüşelim. Siz değerli müşterilerimizin görüşleri bizim için önemlidir. Görüşlerinizi bildirin ki en üstün hizmeti biz size sunalım. Saygılarımızla.